Reklama a marketing

Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti reklamy a marketingu. Navrhneme taková řešení, která maximálně naplní Vaše zadání.

zobrazit detail
Kontakty

zobrazit detail
Produkce

Zrealizujeme pro Vás dle zadání jakoukoliv reklamní zakázku. Najdeme pro Vás optimální řešení za příznivé ceny!

zobrazit detail

Reklama a marketing

Jsme připraveni Vám nabídnout, vybrat, zrealizovat a umístit jakoukoliv reklamu.
Vytvoříme Vám reklamu, která efektivně podpoří Váš prodej. Při naší práci klademe velký důraz na kvalitní provedení daného projektu a snažíme se nabídnout taková řešení, která maximálně naplňují zadání klienta .

  • Reklamní předměty - pro prezentaci Vaší firmy nabízíme reklamní a dárkové předměty od tradičních propisek a zapalovačů až po předměty vyrobené na přání. Na všechny reklamní předměty zajistíme potisk, výšivky, gravírování nebo leptání jakéhokoli motivu dle Vašeho přání.
  • Signmaking - dle Vašeho zadání připravíme plakáty, bannery, samolepky nebo billboardy, zajistíme polepy výloh či branding prodejen. Navrhujeme a realizujeme polepy aut, profesionálními celopolepy i řezanou grafikou.
  • Promotion akce – zajistíme prezentaci Vašich výrobků či služeb ať již formou jednorázové akce, nebo kampaní na podporu prodeje
  • Marketingová komunikace – patří mezi základní služby naší reklamní agentury. Nabízíme formy marketingové komunikace, jež jsou přesněji zacíleny na konkrétní cílovou skupinu jako direct marketing nebo reklama v místě prodeje (POS,POP materiály).
  • Webdesign (tvorba www stránek) - statické i dynamické www stránky, e-shop, redakční systém, webhosting
     

Realizace

 

Sdružení Pardubáci

 

VZP

   
více ukázek naleznete ZDE ...
 

K Višňovce 1095
Pardubice 530 02
Tel.: +420 466 301 907
Mobil: +420 775 047 683
E-mail: info@fbcvelvet.cz
Web: www.fbcvelvet.cz

   


    
 
Copyright © 2010 FBC VELVET - advertising
Powered and created by FBC VELVET - advertising | XHTML 1.0 | CSS 2